fotograf ślubny szczecin, znacie kogoś ?

fotograf ślubny szczecin, znacie kogoś ?

Znacie jakiegoś dobrego fotografa na wesele w Szczecinie, który naprawdę robi super zdjęcia. Nie ma znaczenia cena byle jakość zdjęć była bardzo wysoka, a wtedy będę zadowolona.

Alim45

Posty: 1

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

wisła1905

Posty: 7

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

hazi32

Posty: 18

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

figo

Posty: 7

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy należałoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego należałoby wydać pieniądze, aby dużo na tym zyskać.

Kruczek23

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest niesłychanie duży, wobec tego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać zdjęcia, jakie fotograf wykonał i ceny.

ciumar1

Posty: 21

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

Wygodniśś

Posty: 17

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Michaś

Posty: 9

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To oznacza, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a potem na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Pożądane byłoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

Polaczek90

Posty: 10

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

Czasowy

Posty: 22