Hosting pod stronę, który dobry ?

Hosting pod stronę, który dobry ?

Witam serdecznie.

Co jest istotne, gdy wybieram tani hosting? Mam olbrzymi wybór, który jest problematyczny.

giurent

Posty: 11

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się odszukać, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce stosownie wydać pieniądze winien tak wykonać!

mobista

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Przed stworzeniem własnej strony hamował mnie fakt wysokich opłat, jakie miałem w głowie, a pomiędzy innymi hosting www. Okazało się to kompletną bzdurą, co potwierdziła firma http://ecohost.pl, z jakich usług zacząłem korzystać.

Wszystko, dzięki znajomemu, który polecił mi ten hosting.

WacDEC

Posty: 16

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, bowiem tworzyłem je w zwyczajnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Szaddam

Posty: 19

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Admin

Posty: 17

 
Witam. Na tym forum odnalazłem dużo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem zadowolony, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Boss

Posty: 20