biuro aktuarialne, opinie

biuro aktuarialne, opinie

Znacie może jakieś profesjonalne biuro aktuarialne, które jest w stanie mi pomóc przy wycenie mojej firmy? Nie mam dużej firmy, ale wycena jest mi potrzebna.

dziubek56

Posty: 1

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

GGregbard

Posty: 19

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

Annna1

Posty: 20

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niezwykle jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Kerty67

Posty: 21

 
Wybór odpowiedniego biura, jakie zajmuje się wycenami jest niesłychanie ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bowiem niestety, lecz źle się to dla nas może skończyć. Potem trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie zrobić.

Grabow12

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać firmę, jaka ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam potrzebna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

Klasowe34

Posty: 4

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, które mają uprawnienia, ale i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Adi666

Posty: 10

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

Dzidzia

Posty: 7