bombki choinkowe z nadrukiem, sklep ?

bombki choinkowe z nadrukiem, sklep ?

Dajecie swoim klientom upominki z nadrukiem? Słyszałem, że wraz z biegiem czasu staje się to coraz bardziej popularne. Jeśli tak to czym one konkretnie są?

wieszdo87

Posty: 1

 
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy gadżety reklamowe to absolutna podstawa, aby zaistnieć na rynku. Ja osobiście zamawiam wszystkie na tej stronie: https://taniegadzety.pl/content/121-hot-stamping, bo zamówienie zawsze przychodzi szybko i jest w pełni kompletne.

Damiano

Posty: 9

 
Z tego co wiem to raczej nie wszyscy byli przekonani do grawerowania laserem na upominkach dla klientów. Muszę przyznać, że metoda ta jest bardzo wytrzymał i przede wszystkim o wiele lepiej się prezentuje.

Dobruśw90

Posty: 2

 
Chciałbym polecić Wam torby ekologiczne z nadrukiem jako drobny upominek dla klientów. Widzę, że wiele osób jest zadowolona po ich otrzymaniu, a przy okazji może uda się jakoś rozreklamować firmę. Nie jest to duży koszt, a klienci mogą mieć coś za darmo.

Meryk87

Posty: 3

 
Wczoraj zamówiłem kubeczki jednorazowe z nadrukiem do firmy przez Internet. Chce umieścić je w biurze, aby klienci mogli z nich korzystać, gdy czekają.

Black_Riot

Posty: 4

 
Chciałbym zarekomendować Wam zakup bombek choinkowych z nadrukiem. Ostatnio sam się na nie zdecydowałem i po pierwsze biuro w okresie świątecznym teraz wygląda o wiele lepiej, a po drugie zauważyłem, że wielu klientów zwraca na nie uwagę. Myślę, że może być to ciekawy i skuteczny sposób na reklamę firmy.

hamm45

Posty: 15